Woma duguláselhárítás

Jól felszerelt gépparkomnak köszönhetően Woma nagynyomású lefolyó- és csatornatisztítóval is rendelkezem, ami rendkívül praktikusan használható makacs lerakódások esetén!

Ekkor magas nyomású ipari mosóval tisztítjuk ki a szennyvízvezetékeket, csapadékelvezető csatornákat. A magasnyomású, 180 bar-os víz nagyszerű megoldást kínál a dugulások elhárításához: jelentős mechanikai hatást tud kifejteni a dugulás okára, ezáltal a csatorna falán semmilyen lerakódás sem marad.

A Woma duguláselhárítás során egy benzinmotor által hajtott szivattyú forgat egy tisztítófejet, amely előrehaladva magasnyomású tisztítást végez.
Már Veresegyház területén is elérhető ez a szolgáltatás: ha a segítségünkre van szüksége, keressen minket bizalommal!

A nap bármely órájában a rendelkezésére állok, hétvégén és ünnepnapokon is, így nem kell aggódnia, hogy egyedül marad a problémájával!

Csongrádi László duguláselhárító Veresegyház